Dayann Méthalie
SunderlandBackFantasy Premier League 2026-2027
Dayann Méthalie är back i Sunderland och har spelat 90 minuter i Premier League 2026-2027. Han står på 0 mål och 0 assist, vilket har gett -1 fantasypoäng, -1.0 per match. Priset är £4.5m och han ägs av 0.0 % av alla managers.
Profil
Dayann MéthalieSnitt för positionen
Säsongen 2026-2027
- Pris
- £4.5m
- Poäng
- -1
- Form
- -0.2
- Poäng/match
- -1.0
- Ägd
- 0.0 %
- Min
- 90
- Mål
- 0
- Assist
- 0
xFP
Kommande matcher
Vanliga frågor
- Vad kostar Dayann Méthalie i Fantasy Premier League?
- Dayann Méthalie kostar £4.5m.
- Hur många fantasypoäng har Dayann Méthalie?
- Dayann Méthalie har -1 fantasypoäng den här säsongen, -1.0 per match.
- Hur många managers äger Dayann Méthalie?
- 0.0 % av alla managers har Dayann Méthalie i sitt lag.