Harrison Armstrong
EvertonMittfältareFantasy Premier League 2026-2027
Harrison Armstrong är mittfältare i Everton och har spelat 697 minuter i Premier League 2026-2027. Han står på 0 mål och 1 assist, vilket har gett 23 fantasypoäng, 2.9 per match. Priset i FPL är £5.0m och han ägs av 0.3 % av alla managers.
Profil
Harrison ArmstrongSnitt för positionen
Säsongen 2026-2027
- Pris
- £5.0m
- Poäng
- 23
- Form
- 2.3
- Poäng/match
- 2.9
- Ägd
- 0.3 %
- Min
- 697
- Mål
- 0
- Assist
- 1
xFP
Kommande matcher
Vanliga frågor
- Vad kostar Harrison Armstrong i FPL?
- Harrison Armstrong kostar £5.0m.
- Hur många fantasypoäng har Harrison Armstrong?
- Harrison Armstrong har 23 fantasypoäng den här säsongen, 2.9 per match.
- Hur många managers äger Harrison Armstrong?
- 0.3 % av alla managers har Harrison Armstrong i sitt lag.